Firmamız 2007 yılında sektöre girip o tarihten itibaren geniş ürün yelpazesi 7/24 servis ağı %100 müşteri memnuniyetini pirensip edinerek her ihtiyaca uygun su arıtma sistemleriyhe he rtürlü ihtiyaca çözüm sunmaktadır.

Geniş ürün yelpazemizle her bütçeye uygun ev tipi ,iş yeri ve endüstriyel modellerimizle en iyi fiyat / performans ölçüsünde ihtiyacınız olan ürünü sizinle buluşturup hayatınızı kolaylaştırmak adnına sizlere katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

Sağlıklı su elde etmenin kesin ve en kontrol edilebilir yöntemi olan GÜMÜŞ GRUP su arıtma sistemleri ile ambalajlı sulara veda ederek tasarruf ederken .yüksek mineral içeriği ve Alkali pH sayesinde ekonomi yapmanızı sağlar, sağlıklı yaşam biçiminizi destekler.
%100 Yerli sermaye ve işçilikle üretilen su arıtma sistemlerimiz sektördeki dışa bağımlı kalitesiz muadillerinden ayrıcalık göstererek Türk insanına istihtam sağlar.
Düşük kalitede olan şebeke suyununun tüm olumsuzluklarını ortadan kaldırarak sizlere kaynağından çıkmışçasına bol mimarelli 8.5 pH değerinde Alkali nitelikte yumuşak ve lezzetli su elde etmenizi sağlar.

Ayrıca Isıtma sanayisinde “kalorifer bacaları, kat kaloriferi, merkezi sistem, kömürlü kalorifer kazanları ve sıcak su boyleri” şeklinde ürün gamına sahip olan GÜMÜŞ GRUP Müşteri memnuniyeti gelişime ve tüm yeniliklere açık iş anlayışımızla Müşterilerimizin taleplerini karşılayabilmek kaliteli memnuniyete dayalı çalışma ahlakıyla, titiz çalışmalarımızın sonucunda ilçemizin ve ilimizin en çok tercih edilen firması haline gelmiştir.